Muzyka
 
We Are Radar 5th anniversary: Ron Morelli b2b Lee Gamble

We Are Radar 5th anniversary: Ron Morelli b2b Lee Gamble

Szpitalna 1

Grają: Ron Morelli b2b Lee Gamble, Dyktando, Olivia, Chino live, Kinzo, Zakład Ostatniej Posługi, Janek Delegos

start: 2017-03-25 22:30
miejsce: Szpitalna 1 Szpitalna 1 Kraków Polska
wstęp: 20/25
Electronic
House
Techno
Jakiś czas temu zaczęliśmy się zastanawiać, ile to już lat walczymy o krakowskiego clubbera, ile imprez minęło, ilu artystów dla nas zagrało, ile było łez szczęścia i nieszczęścia (kiedy zamykaliśmy naszą miejscówkę przy Brzozowej, łez przelano dużo).
Ciągle trwamy nieprzerwanie dla Was już 5 lat!
Mimo, że po drodze przeżyliśmy dużo trudnych chwil, stresujących (tak, tak imprezy to nie tylko zabawa to logistyka, obgryzanie paznokci i modlenie się do niebios aby polski, wymagający miłośnik muzyki przyszedł i docenił nasz booking) to jednak najwięcej mamy wspomnień cudownych, wzniosłych chwil, kiedy grali dla nas Ci wszyscy wspaniali artyści!
Ile to też przez te 5 lat zawarliśmy nowych przyjaźni, poznaliśmy pomocnych ludzi, którzy w nas wierzą i wspierają. Jednak najbardziej wzruszeni jesteśmy faktem, że przez te 5 lat mamy naszą kochaną wierną publikę, która nas nie opuszcza i trwa przy nas.
Z tej okazji wybór grających był prosty. Na b2b zaprosiliśmy Ron Morelli official, którego set wspominamy za jeden z najlepszych jakie usłyszeliśmy na Radarze, same nieznane muzyczne perełki, bezkompromisowe granie. W dodatku okazał się świetnym człowiekiem który wyznaje podobne wartości co my. Z Ronem w ramię w ramię zagra Lee Gamble rewelacyjny producent, niesamowity DJ i po prostu nasz przyjaciel, z którym znamy się od lat i który zawsze okazuje nam swoje wsparcie, a przez nas pieszczotliwie zwany jest Leszkiem.
W pokoju WeAreRadar usłyszycie również nowy projekt czołowego wariata Warszawy czyli Dyktando występującego do tej pory jako Souvenir De Tanger oraz nas w składzie Olivia, Chino, Kinzo.
Strange room oddajemy w ręce dwóch kolekcjonerów nieoczywistej muzyki: Zakładowi Ostatniej Posługi oraz Jankowi Delegos, który zauroczył nas swoim płytami na Open Deckach Szpitalnej.

WeAreRadar Room:
Ron Morelli official b2b Lee Gamble
(LIES Records News/ UIQ/ PAN)
Dyktando
Olivia
Chino
Kinzo Chrome

Strange Room:
Zakład Ostatniej Posługi
Janek Delegos

Dziękujemy Wam za te wspaniałe 5 lat!
Pobawmy się 25 marca wspólnie i wypijmy za kolejne 5 lat!

O siłę i odpowiednie nawodnienie w czasie wydarzenia zadba JOHN-LEMON POLSKA


https://www.residentadvisor.net/dj/ronmorelli
https://soundcloud.com/l-i-e-s
https://www.residentadvisor.net/dj/leegamble
https://www.mixcloud.com/residentadvisor/ra433/

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.