Muzyka
 
Radio Slave

Radio Slave

Prozak 2.0

Grają: Radio Slave, Deas, Discox

start: 2017-01-27 22:00
miejsce: Prozak 2.0 Plac Dominikański 6 Kraków Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Tech House
Techno
Pierwszy zagraniczny booking w 2017 oddajemy w ręce brytyjskiego wirtuoza muzyki elektronicznej! Już 27.01, po prawie 3 letniej przerwie, swojej drugiej wizyty w 2.0 doczeka się założyciel wytwórni Rekids (Official) – Radio Slave (Official).

Mimo, że Matt dzieli się swoją twórczością pod kilkoma pseudonimami (Mathew E, Rekid, Quiet Villave i Sea Devils) to właśnie wydawnictwa spod szyldu „Radio Slave” przyniosły mu największy rozgłos i pod tym aliasem udało mu się połączyć wszystkie swoje muzyczne podróże. Takie utwory jak „Bell Clap Dance”, „Screaming Hands” czy „Grindhouse”, które powstały już jakiś czas temu, w dalszym ciągu są grane przez najlepszych DJ'i na świece, a znaczący wpływ na rozpoznawalność artysty miały też remixy dla Kylie Minogue i New Order.

O wszechstronnych talentach Radio Slave'a świadczy również jego wytwórnia Rekids. Na przestrzeni lat do współpracy udało mu się namówić m.in. takich artystów jak Nina Kravitz, Mr.G, Chris Liebing czy Speedy J – obecnie topowe i najbardziej rozchwytywane nazwiska sceny 4na4. Jego set z 2013 roku nie dość, że zaskoczył wszystkich obecnych w 2.0, to na przestrzeni lat w dalszym ciągu uważamy go za jeden z ciekawszych i najlepszych DJ setów w prozakowych murach.

Co tym razem zaprezentuje Matt Edwards? Przekonamy się 27.01!

Support: Deas & Discox

Bilety: https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/radio-slave-4794/
I Pula: 25 PLN*
II Pula: 30 PLN*
III Pula: 35 PLN*

Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.


https://www.facebook.com/like.radio.slave/
https://www.residentadvisor.net/dj/radioslave


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.