Priests. Koncert w ramach Something Must Break.

Priests. Koncert w ramach Something Must Break.

Małopolski Ogród Sztuki

Grają: Priests

start: 2017-10-14 19:00
miejsce: Małopolski Ogród Sztuki ul. Rajska 12 Kraków Polska
wstęp: od 35 zł
Pop / Rock
Małopolski Ogród Sztuki zachęca do poszerzania horyzontów muzycznych. Jesienią tego roku pod hasłem Something Must Break w Krakowie rusza nowy cykl koncertów.

Artur Rojek - Twórca OFF Festivalu rozpoczyna współpracę z Małopolskim Ogrodem Sztuki i tworzy program cyklu koncertów na scenie przy Rajskiej. W programie wykonawcy z różnych stron świata - niepokorni, burzący schematy. Na dobry początek - pochodzący z Waszyngtonu zespół Priests.
W jego skład wchodzą: wokalistka Kate Alice Greer, gitarzysta GL Jaguar, basista Taylor Mulitz oraz perkuistka Daniele Daniele. W styczniu 2017 roku ukazał się ich debiutancki album "Nothing Feels Natural". Zebrał entuzjastyczne recenzje za oceanem. Krytycy zwracali uwagę zarówno na zaangażowany, buntowniczy przekaz, jak i świeże podejście do post-punkowego brzmienia. Serwis Pitchfork określił nawet muzykę zespołu jako "dioramę składającą się z żądlącej gitary, funku, tęsknego indie popu i jazzu".

 

BILETY:

W przedsprzedaży: 45 zł
Dla uczestników OFF Festiwal: 35 zł
W dniu koncertu: 55 zł
Dla uczestników OFF Festiwal: 40 złKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.