Muzyka
 
Michael Mayer

Michael Mayer

Prozak 2.0

Grają: Michael Mayer

start: 2017-02-11 22:00
miejsce: Prozak 2.0 Plac Dominikański 6 Kraków Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Tech House
Chciałoby się powiedzieć, że rok bez Michael Mayera to rok stracony! Dlatego 2017 nie mógł się zacząć inaczej niż wizytą współwłaściciela Kompakt Records!

Jego dwie ostatnie wizyty w 2.0 to DJ'skie maratony, które trwały prawie po 10 godzin i które upewniły nas w przekonaniu, że Mayer to jedna z największych gwiazd i symboli współczesnej muzyki elektronicznej.

Mimo, że jak sam mówi, produkcja muzyki to tylko jego hobby, Mayerowy dorobek nigdy nie odbiegał poziomem od pozostałych Kompaktowych wydawnictw. Jego ostatni album „&” to zbiór kolaboracji, w którym pokazuję, że jak na właściciela wytwórni przystało, ma świetne ucho i niesamowity talent do dobierania i wynajdywania nowych artystów.

Czy będzie to najdłuższa impreza sezonu? Tego nie wiemy, ale lepiej ubierzcie wygodne buty i poza sobotnią nocą zarezerwujcie sobie także niedzielny poranek :)

Jak mówi Mayer: "Jedyną rzeczą, której się trzymam jest tempo 4/4. Reszta zdarza się spontanicznie. Uwielbiam głębszą stronę muzyki, ale lubię też surowego kopa. Oczywiście w trakcie seta wplatam popowe momenty – trudno by kilkugodzinny set był tylko mechanicznym popisem. Lubię, gdy moje sety i tym samym wieczór mają jakaś progresję. Lubię powoli rozkręcać ludzi, a na koniec zwykle gram coś, co można nucić w drodze do domu.” Co będziemy nucić w tym roku? - Przekonacie się 11.02!

https://www.facebook.com/michael.mayer.kompakt
https://www.residentadvisor.net/dj/michaelmayer
https://www.youtube.com/watch?v=sKPn-QYCZqg

Bilety: https://www.biletomat.pl/imprezy/michael-mayer-4797/
I Pula: 25 PLN*
II Pula: 30 PLN*
III Pula: 35 PLN*

*Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.