Kollektiv Turmstrasse

Kollektiv Turmstrasse

Prozak 2.0

Grają: KOLLEKTIV TURMSTRASSE Meg & Senthia

start: 2018-03-09 23:00
miejsce: Prozak 2.0 Plac Dominikański 6 Kraków Polska
Deep house
Tech House
Jak mawia nasz kolega z Warszawy - sezon bez Kollektiv Turmstrasse w Polsce, sezonem straconym - dlatego po raz trzeci wyjątkowy duet producencki wystąpi w klubie Prozak 2.0 już 9 marca ;)

Niekwestionowani mistrzowie klimatycznej elektroniki powracają do Krakowa! Nikt nie umie tak płynnie połączyć mocniejszego brzmienia i neoklasyki, jak Christian Hilscher i Nico Plagemann. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Naprawdę, ciężko się nimi nie zachwycić - Kollektiv Turmstrasse chwytają za serce już od pierwszych dźwięków.
Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki „New Weakness”, konsekwentnie pięli się na szczyty rankingów ambitnej muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu dekady nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla najlepszych niemieckich wytwórni: Diynamic, Cocoon, Ostwind i Music Gewinnt Freunde, a także jeden pełnoprawny longplay – „Rebellion der Träumer” wydany w 2010 roku w Connaisseur Recordings. Album klasyfikowany jako połączenie downtempo i ambientu zupełnie nie oddaje jednak koncertowego wizerunku duetu. Bo Kollektiv Turmstrasse „na żywo” to prawdziwa tykająca bomba, która tylko czeka, by eksplodować na klubowym parkiecie. Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia. By się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy 9 marca odwiedzić Prozak 2.0!

Poziom -2:
KOLLEKTIV TURMSTRASSE/ DIYNAMIC MUSIC
Meg & Senthia

Wejście: 35/ 40 - przedsprzedaż
50 PLN - w dniu imprezy
http://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/kollektiv-turmstrasse-6334/


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.