Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon

Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon

Fabryka

Grają: Surgeon (Counterbalance), Marcel Heese (Tresor/Berlin), Mic Ostap (Recognition/Warszawa), 3M   (Absurd Squad/Kraków), Visuals: Elektro Moon Vision (PL/HU)

start: 2011-04-15 21:00
miejsce: Fabryka ul. Zabłocie 23 Kraków Polska
wstęp: Przedsprzedaż Muno.pl - 25 pln | w dniu imprezy 30 pln

Surgeon jest jednym z najważniejszych twórców ambitnego minimalistycznego techno – to fakt bezsporny dla wszystkich wielbicieli dobrej tanecznej elektroniki. Przez lata obecności na scenie elektronicznej i parkietach najlepszych klubów na świecie wypracował swój własny niepowtarzalny styl. Każdego roku zajmuje bardzo wysoką pozycję w rankingu „Top DJs” serwisu Resident Advisor, a przynależność do światowej czołówki producentów zapewniają mu nagrania wydane przez legendarne labele Tresor, Counterbalance i Warp Records oraz remixy dla takich artystów, jak Thom Yorke, Mogwai, Dave Clark, The Advent, Faust, Coil, Matmos czy nawet The Maccabees.Surgeon wystąpi w krakowskiej Fabryce już 15 kwietnia!

Swoje sety zaprezentują również:

Marcel Heese (Tresor / Berlin)
Jego przygoda z techno rozpoczęła się od fascynacji twórczością The Adventa i Surgeona. W 2007 r. zaczął regularnie grać w berlińskich klubach: Tresor, Subversiv, Kiki Blofeld, Ruderclub, a od 2008 r. jest członkiem teamu Tresor Headquarters i rezydentem tego legendarnego klubu.

Mic Ostap (Recognition / Warszawa)

Jeden z najjaśniejszych punktów na polskiej scenie DJ-skiej. Z powodzeniem grał w wielu polskich i zagranicznych klubach doprowadzając parkiety do wrzenia. Występował u boku takich gwiazd, jak Jeff Mills, Agoria, Miss Kittin, Dave Clarke, Daniel Bell.

3M  (Absurd Squad / Kraków)
3M czyli Matik Automatik, Matteq i Matt Resort to 3 Mateuszy, których połączyła misja tworzenia i prezentowania światu swoich muzycznych elektronicznych wizji.

Visuals: Elektro Moon Vision (PL/HU)
W ich portfolio znajdują się prezentacje multimedialne związane z nurtem szeroko pojętego video-artu realizowane w formie widowisk wizualnych, performance’u a/v, instalacji wideo, wielkoformatowych projekcji multimedialnych, mappingu przestrzennego. Występowali m.in. na Live Performers Meeting w Rzymie, sound:frame w Wiedniu, ScreenPlay w Berlinie czy VJ Fest w Istanbule, a w Polsce m.in. na Free Form Festiwal, Digital_ia, Selector Festival.

Oprócz tego na małej scenie – w ramach cyklu Fabryczny Open Deck Contest – młodzi obiecujący DJ-e i VJ-e.

Info: www.kulturalkolektiv.com
www.facebook.pl/Kultural.Kolektiv

Krakowska fundacja Kultural Kolektiv ma na celu wspieranie wszelkich nowych i odważnych działań kulturalnych. Ideą imprez „Kolektiv_TEKNO” jest prezentacja najlepszej  – polskiej i zagranicznej – ambitnej tanecznej elektroniki oscylującej wokół pojemnego pojęcia „techno”.Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Galerie z imprezy

Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon @ Fabryka Kraków

Wybierają się (4)

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.