III Urodziny Szpitalnej 1 - Freddy K & SØS Gunver Ryberg live

III Urodziny Szpitalnej 1 - Freddy K & SØS Gunver Ryberg live

Szpitalna 1

Grają: Freddy K, SØS Gunver Ryberg live, Chino live, Olivia, Rrrkrta, Andrew Ingram, biøs & scki.

start: 2018-11-24 22:00
miejsce: Szpitalna 1 Szpitalna 1 Kraków Polska
wstęp: 20
House
Techno
It’s fantasy, 100% real. Stay protected. Be accepted. Be celebrated!

Nadszedł moment świętowania 36 miesięcy wspólnie spędzonego czasu, podczas którego zajrzeliśmy wgłąb siebie, poznaliśmy wspaniałych artystów, niepowtarzalnie wyjątkowe dźwięki i cudownych przyjaciół. Stworzyliśmy razem świat, gdzie można pozwolić sobie na wszystko co podpowiadają dusza, serce i rozum. Puściliśmy wodze fantazji, daliśmy ponieść się emocjom, znaleźliśmy w sobie nowe pokłady uczuć i sił do niczym nieskrępowanego tańca. Kiedy trzy lata temu przejmowaliśmy podziemie przy ul. Szpitalnej 1 nikt z nas nie podejrzewał, że razem zdziałamy tak wiele. Jesteśmy społecznością, przyszedł moment by to odpowiednio celebrować. Zapraszamy na nasze wspólne trzecie urodziny!

Impreza trwać będzie 7 dni, podczas których doświadczymy całości charakteru Szpitalnej 1. Rozpoczynamy w poniedziałek 19 listopada, kiedy spotkamy się na One Artist's Day, wydarzeniu dedykowanemu twórczości jednego artysty. We wtorek poniesie nas cały ten jazz, zaś środę tradycyjnie oddamy we władanie młodej siły klubowej. W czwartek wejdziemy do Piwnicy 3000 地下室 i nie wyjdziemy z niej aż do niedzieli rana! Urodzinowy weekend świętować będziemy wspólnie z rezydentami i przyjaciółmi klubu oraz Interstellar Funk, Freddy K i SØS Gunver Ryberg live.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Kraków

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.