Muzyka
 
CUBE Electronic Music / 360' mapping

CUBE Electronic Music / 360' mapping

B90

Grają: JOANA (Rec.Out - Poznań), CLICKTIME (Night Rabbit - Olsztyn), SONARSSON (Bułka Paryss'ka), SVEN WIT (Bułka Paryss'ka), PARYSS (Bułka Paryss'ka)

start: 2017-01-14 22:00
miejsce: B90 ul. Doki 1 Gdańsk Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Tech House
Techno
CUBE - nowa, cykliczna impreza klubowa na mapie Trójmiasta! Scena dj-ska na środku klubu. Nad nią specjalnie zaprojektowana ogromna konstrukcja odwróconej piramidy, na której płaszczyznach swoją interpretację mappingu zaprezentuje duet Stereoko.tv.

Mapping 3D jako medium daje możliwości rozmywania granicy pomiędzy rzeczywistością a wyobraźnią twórcy, wprowadzenia obiektów z pogranicza, tworzenia wizualnej iluzji. Mappingowa bryła to obiekt miliona znaczeń i funkcji, jej krawędzie choć pozornie niezmienne, w swoich konturach zawierają wszechświat zmieniający się z każdym mgnieniem oka. Twórcy zaprezentują specjalnie na tą okazję przygotowane animacje, a także zagrają nimi miksując je na żywo do świetnej muzyki. Poza mappingiem przewidziane są dodatkowe atrakcje dla oka i ucha, podpowiadamy, że nie tylko mapping będzie się świecił, ale szczegóły niech pozostaną niespodzianką. Impreza nie do przegapienia dla fanów ładnych rzeczy i dobrej muzyki.

Na scenie zagrają:

JOANA (Rec.Out - Poznań)
CLICKTIME (Night Rabbit - Olsztyn)
SONARSSON (Bułka Paryss'ka)
SVEN WIT (Bułka Paryss'ka)
PARYSS (Bułka Paryss'ka)

Czym jest Stereoko.tv? STEREOKO.TV to kolektyw twórców wideo. Tworzą filmy, animacje, wizualizacje, kreują także mappingi 3D.
Tworzą oprawy wizualne do koncertów, teledysków, przedstawień teatralnych, imprez w kraju i zagranicą.
Ich wideo prace można było oglądać w galerii Kunstverein Jahnstrasse e.V. Jako VJe i twórcy ruchomych obrazów działają od 2003 roku, świecili wizualizacje na kilkuset imprezach m.in. do muzyków i DJów takich jak: Bonobo, Westbam, James Zabiela, Bob Sinclar, DJ ADAMUS, Bjarki, Carbon Based Lifeforms, Banco de Gaia - Official… Świecili na takich festiwalach jak: LPM we Włoszech, Bochum Videofestival w Niemczech, Tundra na Litwie, Audioart, SpaceFest, V-Festival w Angli. Byli gośćmi panelu o wideo na SEAZONE Sopot oraz podczas Artonautyki. Byli autorami mappingów na takich budynkach jak: ratusz staromiejski w Gdańsku, ratusz w Nowym Sączu, w Łodzi, budynek IKM w Gdańsku, ołtarz św. Jana w Gdańsku, projekcje sferyczne na Dharma Festival. Solowo Iza jest operatorem i montażystą, zajmuje się video, motion graphics. W dorobku montażowym ma kilka dokumentów emitowanych w TVP Kultura, we francuskiej stacji Euro News oraz kilka krótkich spotów emitowanych w TVP i TVN. Przez 3 lata była VJ rezydentką w Londynie. Zambari koncentruje się na trzech obszarach działalności twórczej, poza wideo i motion graphics, programuje, a także tworzy muzykę elektroniczną (m.in w ramach projektu Soundcheck Sessions). Jego prace wizualne były pokazywane na wrocławskim WRO. Prowadził warsztaty filmowe i wizualne na festiwalu aTrakcje w Gdyni, w Csw Łaźnia w Gdańsku, na Videozone Tauron 2009 oraz warsztaty z produkcji muzyki elektronicznej.

Bilety
I pula - 10 zł - wyprzedana
II pula 15 zł - wyprzedana
III pula 20 zł - tickets.soundrive.pl
Link: http://tickets.soundrive.pl/pl/event/252


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Gdańsk

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.