Muzyka
 
BUŁKA PARYSS'KA - PACOU (Tresor - Berlin)

BUŁKA PARYSS'KA - PACOU (Tresor - Berlin)

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej

Grają: PACOU (Tresor / Berlin), SONARSSON, LU KEED, PARYSS, UKASH

start: 2017-01-20 22:00
miejsce: Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej Doki 1 Gdańsk Polska
wstęp: 15/20
Techno
PACOU to jedna z czołowych postaci, które na berlińskiej scenie techno są obecne od samego początku. Aż do dziś wierny jest "czystemu techno", mającemu swoje korzenie w brzmieniu Detroit.

Jego dorobek muzyczny trudno dzisiaj przebić komukolwiek. Kilka albumów, niezliczona liczba epek, mixów i klubowych hitów to tylko część jego muzycznej spuścizny.

Pochodzący z Berlina Wschodniego Pacou swoje pierwsze doświadczenia z muzyką zdobywał słuchając stacji Kiss FM, która prezentowała acidhouse'owe kawałki z Chicago, Nowego Jorku oraz Detroit. Lars Lewandowski, bo tak naprawdę nazywa się didżej, jest jednym z pomysłodawców cyklu imprez "Tresor Headquarters", na których mogą grać ludzie związani z klubem, a tworzący własną muzykę (najciekawsze nagrania zebrano na płycie "Headquarters Compilation"). Wydał kilka płyt, z których najbardziej znane pojawiły się nakładem wytwórni Tresor. Albumy: "Symbolic Language", "No Computer Involved", "State Of Mind" czy EP-ki: "Reel Techno", "Cortex Delay", "Last Man Standing" - należą do najlepiej przyjętych płyt Pacou ostatnich lat.

W latach 1997-1998 jako trio X-Men (tworzone przy współpracy z duetem Sender Berlin) Pacou wydał kilka EP-ek, które podbiły amerykański rynek muzyki techno. W 2005 roku ukazał się album jednej z żywych legend techno - Amerykanina Juana Atkinsa. Wszystkie ścieżki "Berlin Sessions" współtworzył Pacou.


PACOU (Tresor / Berlin)

SONARSSON
LU KEED
PARYSS
UKASH

START: 22:00
BILETY: 15/20 PLN

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Gdańsk

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.