Muzyka
 

What venue?

 

Events + Add event

Monday 30 March 2015

|

WLVS / ALYSON VANE / ELECTRIC RETARDS

WLVS, Alyson Vane, Electric Retards

Tuesday 31 March 2015

|

RISING ANGER (GER) + GOLDFALL ( GER)

Rising Anger, Goldfall

Wednesday 01 April 2015

|

Natty Wednesday

Tauzen Selectaz, KPK, Vileda

Thursday 02 April 2015

|

Gramofony Otwarte z DJ Gretzky

każdy kto ma ochotę i DJ Gretzky

Friday 03 April 2015

|

Equinox Project presents: Music & Arts Gathering

Mind Oscillation LIVE!(Discovalley Rec - Grecja), Telepathic Creatures LIVE!(Deviant Force rec - Grecja), Heliocentrism LIVE!(ALREALONMUSIQUE REC - WARSZAWA), Antonina Nowacka LIVE VOCAL!(WARSZAWA), Neuro Vortel LIVE!(GDYNIA), Soyalee(DE), Nzeroid(SIEMANOWICE), Leo Rafen(Warszawa), Ochen, Ross, Trip, Dr.Ezo, Pan Faf, Meryluu, Artificial, Disease, Brain Massage, Alienics, Elf, Wooffer, Kjub, Bladzinsky, Mayster, BnK

|

PRAŻENIE #1 with FJAAK LIVE (50Weapons)

FJAAK (50Weapons/Berlin) Kondensator Przepływu (Chmara & Qba Janicki) Essence (Technosoul) Mko (dype) Cyryl (move move)

Saturday 04 April 2015

|

3CIA EDYCJA TRUE BLASPHEMY NIGHT

WARFIST, DEADTHORN, RAPED CHRIST, HORNS, AGGRESSOR

|

EveryDayGrind#5

NeedfulThings, Controlled Existence, Bottom

|

HYPE CITY Easter Egg edit.

Chrono Bross

|

Jajko 

MAIN ROOM: RADEKK, VACOS, MiT SB FONTANNA: REZA (Metalheadz | Cylon | 31 | Samurai), DARK SMILE FAM (Preemo & Kayka), TWIN PRIX

Sunday 05 April 2015

|

Wielkanoc na Jazzowo

The Warsaw Dixielanders;

|

Time Warp Germany 2015 

Alle Farben, andhim, Bunte Bummler, Chris Liebing, Dixon, Felix Kröcher, Jamie Jones, Karotte, Len Faki, Luciano, Marco Carola, Monkey Safari, Paco Osuna, Ricardo Villalobos, Rodhad, Seebase, Steffen Deux, Sven Väth, Timo Maas AKA AKA feat. Thalstroem, Audion, Carl Cox, David Nicolas & Sebastian Werle, Dubfire, Ilario Alicante, Joseph Capriati, Laurent Garnier, Loco Dice, Magda, Monika Kruse, Niconé & Sascha Braemer, Pan-Pot, Richie Hawtin, Sasch BBC Seth Troxler, The Martinez Brothers, Steffen Baumann, Sterac aka Steve Rachmad, Tale of Us, tINI

|

JAJECZNICA W BUNKRZE

Monika Sun

|

EASTER BASS

AK1200, Performer, Bator, Sick, Imp, Jaqp, Samuh, Łukasz Janusz, Yokai, Saddam

|

BROMBERG CALLING XII with FJAAK (50Weapons/Berlin)

FJAAK (50Weapons/Berlin) Yeriho Ruur Qba Janicki Erdmann Marek Nalikowski Mateusz Nóż Soundscape Mirror

Photos

see all photos

Featured Events

Main Events



Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.