Muzyka

What venue?

 

Events + Add event

Friday 18 April 2014

|

GOD IS AN ASTRONAUT

GOD IS AN ASTRONAUT

|

Mechaniczna Pomarańcza

Plastelinowy Joe, Jerry Holdman, Robert Błaszczyk, Furiza

|

JUŻ NIE ŻYJESZ premiera płyty "NIEŚWIAT" KONCERT, FAGOT (Procesor Plus, 19 wiosen/dj set)

Grzegorz Fajngold (19 Wiosen/Demolka), Mariusz Wątroba , Paweł Strzelec (Alles), Maciej Andrzejewski, Wojciech Czyszczoń (Bruno Schulz)

|

DIRTY SOUND NIGHT !!

VIRUS [Warsaw Mechanism], GRANAT, VLADO, PAWLAK, MACIAS, RUDY

|

Nitodrum 8 Years Showcase! 

RØOM 23, BLACK.ART, Michał Wolski, Vitalis Popoff, Notomash, Pysh, Wanya Simonee, Markus Frost, Nexy, Reedd

|

Brutaż #23

Alessandro Adriani, Souvenir de Tanger, Wojtek

|

3 Urodziny PLAY !T LOUD-3sceny/17artystow 

YAPACC live(Perlon, Brise, Pfand, Lucidflow, DE), LETKOLBEN(Kommunikation, Darek, Blaq, Funnwork, P!L, BY ), RICO CASAZZA live(REfINE, SoundBar, Serialism, Stock5, UK), SUSO FLORES live( Archipel, Gastspiel, Release Sustain, UK), ALEX VIEIRA (Kismet,DE), OLI_N(Release Sustain, UK), KOZBER(Cartulis, Soundbar, Sensefloor, P!L, UK), LCAISE(Tanztone, P!L), ERDAL MAUFF(Night Drive, Viva, P!L), MALVEE(la noche de eivissa), HLSB(Yeteez, Slum Dank), JUERGA(Poeple Do Fun), AUDIOROTAX(hectic), VLADIMIR KOZAKOV(Broken Beats, P!L), LOCO MOTIVE(Kommunikation, P!L), DANTE DEETS(P!L), ELEKTRO SEKTA (P!L, UK)

Saturday 19 April 2014

|

Supportbase: Let Us Play - Warszawa vol.8

TomB (https://www.facebook.com/TomBWystudzonyTemperament), Rap Talizman (https://www.facebook.com/pages/Rap-Talizman/1409284099287256), Daro (https://www.facebook.com/Daro5000), Kisiel (https://www.facebook.com/kisieltv), Tak Tu Jest (https://www.facebook.com/taktujest)

|

PROGRAM STREFA CSW: LEHN / MOREAU

Thomas Lehn, Benoît Moreau

|

OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL PROMO TOUR 2014 (Dub Pistols i inni) 

Dub Pistols, Raggafaya, Pandadread Sound System

|

Tri(p) City Dreams - Space Tribe i Kino Oko live!

SPACE TRIBE (UK) Live, Kino Oko Live, Spirit Medicine Live (Lwow- Ukraina), Magnatec Live, Mirror Me Live, Asphodel - intro Elf, Lunatic Driver, Scena Chillout: Grains of Sound LIVE ! (Pharmacy Records) - USA, Alexxdrum (Lwow - Ukraina), djane Mz (Lwow - Ukraina), djane Soyalee, Asphodel, Cin Cin Dark Duck, Dekoracje: Hyper Icons - Ukraina, Kryszk, Luminarte, Vj's: Divika, Z

|

ELECTRONIC ARCADE II with NEXY

NEXY (Sentence), UKASH (Te33no Collective), E.F.G. (Electronic Tree), TECHBROS. (MRN & NJOY), SIARRA (Faktoria)

|

FACE MASSACRE

Tek Stage: MIKEL [Massa SS, Ostrava], ANOAX [SYMBIOTIK live, Ostrava], O.N.D.R, NOISEBROTHERS ,Frudek Mistek], DALIS [NON CREW,Ostrava], PEPPE [MUOTEKK/ Wrocław], ŚWIĘTY [MUOTEKK/ Wrocław], Drum and Bass Stage: DR. GONZO [NEW FACES/ Szczecin], ADAM B. [NEW FACES/ Szczecin], GARBATY [MUOTEKK/ Wrocław], ERYKK [MUOTEKK/ Wrocław], RAFF [MUOTEKK/ Wrocław], DAVE [MUOTEKK/ Wrocław]

|

HYPE CITY 誇大市 + ERO B-DAY PARTY ★★★ 

Milczanowsky, Zest, BC, Sh Jack, Zein

|

WIELKAMOC 

Mike P (Pol_On)

|

BEAT THAT NIGHT // No.3 

Olivia Ungaro (Chrono_Bross/Radar), Levn (Gagarin Dub), Spectribe(Slap/2Much), Sobolevsky (Slap/Kickbeat)

Sunday 20 April 2014

|

Pierwszy Dzień Świąt 

Cyryl, Imidi, Fobist, Ola teks, Fobist, Imidi, MaL, Uncle Selekta

|

►►► ELECTRIC FLASH with SENDER BERLIN - UNGLEICH, TRESOR REC. - DE ! 

Sender Berlin (Tresor Rec., Unngleich, Berlin), N.one (Neuropunks, Katowice), Krzyku (Scream Music, Inq.pl, Jaworzno), El`mirka (Plug & Play, Zielona Góra)

|

Fresh Vibes

Fresh Lemons , FreedomSound , Chris Giecewicz , Saxy F

|

THE PRODIGY Night ★

the Prodigy

|

TasteTheMusic

Loui&Scibi, Groove Cocktail, Bartes, Pequeno, John James (vokal), DanSax (sax live)

|

BUŁKA PARYSS'KA: SFINKS Z JAJAMI | POL_ON (Freerange, Systematic, Pets)  

Main: (tech house, techno, house, deep) POL_ON (Freerange, Systematic, Pets), JULIA (Streamwise - Poznań), ZABIELSKY & TWEEN, SONARSSON, PARYSS, EVIUS, MIT Fountain: (dnb, dubstep, breaks)GREEN ROSE & KAYKA, ROS (Addiction), DON ELO S, NATT, TILO, W&Z

|

BROMBERG CALLING IX 

OCET (NZ), AN ON BAST, SROCZYŃSKI, ERDMANN, YANG, TRIPOD, PUFFFA, NÓŻ, VJ BARDON

|

VIVA LA ZUEVA YORK – EASTER EDITION 

EKLEKTIK SELEKTAH (Good Lovin Music/Koka Beats), D.END (Ghetto Funk)

|

FlashBack2000 ! 

Natasza & Oscarsix, Phill, Sibi, Jacob Larsen, Kostek Jr., Diteeer, elMario, FairDaddy

Monday 21 April 2014

|

Lany Poniedziałek

Majki, hE, Doman&Charly

|

Pussystacja LANY PONIEDZIAŁEK! 

Seb Skalski ( Spekulla Rec.), Wookie (pussydog.pl) & CJ on drums

|

LOKAL DAPS: GET WET

BC, Zest, Edgy Squares, Ftstck, 3DSTLZ

Tuesday 22 April 2014

|

AND SO I WATCH YOU FROM AFAR 

AND SO I WATCH YOU FROM AFAR

|

CUT COPY 

CUT COPY

Thursday 24 April 2014

|

SMOLIK feat. Skubas i Kasia Kurzawska

SMOLIK feat. Skubas i Kasia Kurzawska

|

KRZYSZTOF ZALEWSKI 

KRZYSZTOF ZALEWSKI

|

LEGENDARY BEATS: MASSIVE ATTACK DJ SET - DADDY G | FISZ 

DADDY G Dj Set / MASSIVE ATTACK, FISZ Dj Set, EPROM, ENVEE, Oprawa wizualna: Michał Mierzwa / UNIFORMA

|

FAIR WEATHER FRIENDS 

FAIR WEATHER FRIENDS

|

SPRING BREAK SHOWCASE FESTIVAL & CONFERENCE | 24-26.04.2014

Artur Rojek, Rasmentalism, The Dumplings, Kamp!, Sorry Boys, XXANAXX, Baasch, Kumka Olik, Ryba & The Witches, Peter J. Birch, Weeping Birds, Rubber Dots, Sowa, Klaves, Lola Lynch, Lorein, Bulbwires, Vertical Scratchers, Agyness B. Marry, B.A.D., BixBit, Fair Weather Friends, Klara, Magnificent Muttley, The Lollipops, Kaseciarz, Wild Books, Sambor, Ufly, Rust, Revlovers, Atlas Like, Adre'N'Alin, Patrick The Pan, Qlhead, Ifi Ude, The Ploy, Ms. Obsession, Heroes Get Remembered, Hello Mark, Oslo Kill City, Terrific Sunday, Crab Invasion, All These Animals, Chemia, Łagodna Pianka, O.C.N., Sarius

|

★TwoMinds pres. Polish Kartel ★ 

Polish Kartel (Juniore, Will Art, Creamer), Conradq (muno.pl), Popkids Vibes (muno.pl), Bogucki (TwoMinds / nulife.pl, LongAir (TwoMinds / nulife.pl)

Photos

see all photos

Featured Events

Main Events

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.