Najczęściej zadawane pytania | Muno.pl

PYTANIA

UŻYTKOWNIK:

Co to jest muno?
Jak mogę zalogować się przez facebooka?
Po co zakładać profil?
Jak założyć profil?
Jak wygrać wejściówkę na imprezę?
Gdzie znajdę fotki z imprez?

Jak dodać fotki na swój profil?
Czy istnieje możliwość komentowania fotek?
Gdzie znajdę imprezę z mojego miasta?
Na jaką imprezę warto się wybrać?
Do jakiego klubu warto się wybrać?
Na czym polega ranking dj's/kluby?
Gdzie znajdę informację o ciekawych płytach?
Gdzie znajdę muzykę?
Co to są podcasty?
Gdzie jest forum?

Chciałbym dołączyć do redakcji, jak to zrobić?
Gdzie znajdę ciekawe kluby z mojego miasta?
Czy moje dane są bezpieczne na muno.pl?

ARTYSTA:

Na czym polega ranking dj's/kluby?

Jak założyć profil Artysty?


ORGANIZATOR:

Jak mogę zareklamować swoją imprezę?
Jak mogę zareklamować swój klub?

Jak dodać imprezę na muno.pl?
Jak sprzedawać bilety za pośrednictwem muno.pl i facebook?

 

 

BILETY PYTANIA:


DLA KUPUJĄCYCH:

Co to jest bilet elektroniczny?
Jak kupować bilety za pośrednictwem muno.pl i facebook?
Za 5 minut wychodzę na imprezę a jeszcze nie otrzymałem biletu elektronicznego? Co robić?
Zapomniałem wydrukować biletu elektronicznego, czy wejdę na imprezę?
Jaka jest procedura przy wejściu do klubu?

DLA SPRZEDAJĄCYCH:

Chcę sprzedawać bilety na mój event, jak to zrobić?
Co daje mi sprzedawanie biletów na muno.pl?
Co to jest bilet elektroniczny?
Jak wygląda rozliczenie za bilety?
Jaka jest prowizja?
Jak sprzedawać bilety za pośrednictwem muno.pl i facebook?
Skąd wiem ile biletów zostało sprzedanych?
Jaka jest procedura przy wejściu do klubu?
Czy wystawiacie faktury VAT?

 

ODPOWIEDZI:

 

Co to jest muno.pl?

Muno.pl to platforma internetowa, składająca się z serwisu muzyczo-imprezowego oraz kanału Muno.TV. Muno.pl zawiera najświeższe informacje dotyczące klubów, artystów oraz wydawnictw muzycznych i muzyki klubowej. Muno jest nakręcane przez pasję ludzi, od lat związanych z kulturą klubową, dj'ingiem oraz organizacją imprez.

Jak mogę zalogować się przez facebooka?

Jeśli masz konto na facebooku, możesz zalogować się poprzez przycisk na głównej stronie w jej prawej górnej części. Weryfikacja i utworzenie konta to kwestia kilkudziesięciu sekund, po których w pełni możesz korzystać z zasobów muno.pl. Twoje dane są chronione poprzez system bezpieczeństwa Facebooka, także udostępniasz tylko te informacje, które chcesz. Dodatkowo podajesz nick pod którym chcesz występować na muno.pl.

Po co zakładać profil?

Dzięki własnemu profilowi na muno.pl masz większe możliwości:

* wybierasz swoje style muzyczne
* słuchasz i pobierasz muzykę za darmo
* oglądasz foty bez limitu
* wygrywasz nagrody
* głosujesz na swoich ulubionych artystów
* zamawiasz bilety na najlepsze imprezy
* dajesz swój głos w dyskusji
* otrzymujesz Newsletter Muno.pl z najświeższymi informacjami


Jak założyć profil?

Jeśli masz konto na facebooku, możesz zalogować się poprzez podany tam adres email, weryfikacja i utworzenie konta to kwestia kilkudziesięciu sekund, po których w pełni możesz korzystać z zasobów muno.pl. Twoje dane są chronione poprzez system bezpieczeństwa Facebooka, także udostępniasz tylko te informacje, które chcesz. Dodatkowo podajesz nick pod którym chcesz występować na muno.pl.

Jeśli nie masz konta na facebooku, wypełniasz krótki formularz rejestracji dostępny po kliknięciu 'zarejestruj się', po czym dołączasz do społeczności muno.pl. To dopiero pierwszy krok, w kolejnych możesz zaktualizować swój profil poprzez dodanie fotki profilowej, wybraniu interesujących Cię styli muzycznych, uzupełnieniu linków do Twoich stron www, wybraniu ulubionych artystów, klubów i labeli oraz oznaczeniu się na dostępnych u nas zdjęciach.

Możesz również zaprosić znajomych do uczestnictwa w Muno.pl Co im to da? Patrz tu.

Jak wygrać wejściówkę na imprezę?

Konkursy z wejściówkami są organizowane zarówno na naszej stronie (udział biorą tylko zarejestrowani użytkownicy - przy odpowiedzi wymagane jest podane nicka na muno.pl) lub na naszym fanpage'u na facebooku. Śledź uważnie nasze newsy!

Dołącz do społeczności muno.pl na facebooku!

Gdzie znajdę fotki z imprez?

Fotki z imprez znajdziesz w naszej GALERII. Ukazują się tam profesjonalne fotorelacje z najciekawszych eventów w całym kraju. Jeśli chcesz wgrać własne foty z imprezy, na której się bawiłeś/aś, wejdź w swój profil, w menu wybierz FOTKI, wciśnij 'dodaj kolejne fotki' i wyszukaj tę imprezę w naszej bazie. Jeśli imprezy nie ma w naszej bazie dodaj galerie jako prywatną. Jeśli chcesz zostać naszym fotoreporterem, zajrzyj tutaj.

Jak dodać fotki na swój profil?

Jeśli chcesz wgrać własne foty z imprezy, na której się bawiłeś/aś, wejdź w swój profil, w menu wybierz FOTKI, wciśnij 'dodaj kolejne fotki' i wyszukaj tę imprezę w naszej bazie. Jeśli imprezy nie ma w naszej bazie dodaj galerie jako prywatną. Jeśli chcesz zostać naszym fotoreporterem, zajrzyj tutaj.

Czy istnieje możliwość komentowania fotek?

Tak, każdą z fotografii możesz komentować oczywiście zgodnie z zasadami netykiety. Jeśli komentarz nie będzie spełniał wymogów netykiety może zostać usunięty.

Gdzie znajdę imprezę z mojego miasta?

Lista wszystkich patronowanych przez nas imprez znajduje się w dziale IMPREZY. Wchodząc tam możesz ustawić filtr na swoje miasto.

Na jaką imprezę warto się wybrać?

Imprezy, które umieszczamy w serwisie podlegają naszej selekcji, są to w głównej mierze imprezy klubowe z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, koncerty z muzyką alternatywną i indie, oraz duże festiwale w Polsce i zagranicą. Te, które uzyskały nasz obszerniejszy patronat są wyróżnione jako POLECANE. Największe eventy znajdziesz w BOXIE WYDARZENIA na stronie głównej.

Do jakiego klubu warto się wybrać?

Kluby, które znajdziesz w naszej bazie to z reguły miejsca prezentujące szeroko pojętą dobrą muzykę elektroniczną, koncerty z muzyką alternatywną i indie. Możesz zagłosować na swój ulubiony klub poprzez dodanie go do ulubionych. Ranking znajduje się w w dziale KLUBY. Raz w roku, urządzamy plebiscyt na najlepszy klub roku, w którym może wziąć każdy zalogowany klubowicz muno.pl

Na czym polega ranking dj's/kluby?

Ranking całoroczny opiera się na ilośći fanów klubu czy artysty. Im więcej fanów tym wyższa pozycja w rankingu. Dodaj więc czym prędzej swoich ulubionych artystów i ulubione kluby. Każdy zalogowany klubowicz muno.pl może wybrać nieskończoną liczbę dostępnych ulubionych artystów, klubów i labeli. Raz w roku, urządzamy osobne plebiscyty na najlepszy klub i artystę roku, w których może wziąć każdy zalogowany klubowicz muno.pl.

Gdzie znajdę informację o ciekawych płytach?

Informacje o najciekawszych wydawnictwach znajdziesz w naszym newsroomie oraz w dziale muzyka. Oprócz nowości, przedstawiamy Wam recenzje najciekawszych płyt oraz proponujemy własne odkrycia muzyczne. Co roku tworzymy również ranking najciekawszych płyt roku! Warto również brać udział w konkursach, w których nagrodami są doskonałe wydawnictwa!

Gdzie znajdę muzykę?

W dziale Muzyka:) Tam umieszczamy nasze podcasty – czyli nagrane ekskluzywnie dla serwisu muno.pl sety artystów z Polski i zagranicy. Każdy inny, każdy wyjątkowy!

Co to są podcasty?

Podcasty to publikowane regularnie przez muno.pl mixy nagrane przez artystów z Polski i zagranicy. Z każdym artystą, gościem naszych podcastów, przeprowadzamy obszerny wywiad. Muzyka która znajduje się na takich mixach jest specjalnie wyselekcjonowana a sety w większości nagrywane są wyłącznie dla muno.pl. Każdy zalogowany munowicz dostaje więc do uszu własnych wyjątkową i unikatową kompilację!

Gdzie jest forum?

FORUM znajdziesz w jednej z naszych zakładek z menu. Aby z niego korzystać, musisz się zarejestrować.


Jak mogę zareklamować swoją imprezę?

Jeśli jesteś organizatorem imprezy, lub jej promotorem, informację o imprezie wyślij na adres info [a t] muno.pl

Jak mogę zareklamować swój klub?

Jeśli jesteś właścicielem, managarem lub promotorem klubu, którego nie ma jeszcze w naszej bazie,  wyślij informację o klubie na adres info [a t] muno.pl. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o możliwościach


Chciałbym dołączyć do redakcji, jak to zrobić?

Jeśli lubisz pisać, interesujesz się kulturą klubową, albo/lub masz energię i chęci do działania w młodym zespole ciekawych ludzi, pisz na info [a t] muno.pl i przeslij swoje CV i krótki list motywacyjny.


Gdzie znajdę ciekawe kluby z mojego miasta?

W dziale kluby, tam też znajdziesz ranking najlepszych polskich miejscówek.

Czy moje dane są bezpieczne na muno.pl?

Tak. Dane osobowe użytkowników są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z zakresem udzielonego zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

Muno.pl nie udostępnia danych osobowych i adresów e-mail swoich użytkowników żadnym podmiotom gospodarczym czy firmom w celu osiągania korzyści materialnych czy też dalszego przetwarzania. Dane są odpowiednio zabezpieczone i zaszyfrowane i dostępne tylko administratorowi. W przypadku, gdy użytkownik przy rejestracji zaznaczy opcję pozwalającą na udostępnianie niektórych informacji o sobie - dane nie będą chronione, a udostępnione publicznie; np. na forum, w komentarzach.

Podczas przeglądania stron serwisu zbierane są jedynie standardowe informacje, które są przechowywane w logach serwera oraz jako statystyki odwiedzalności. Są to m.in. adres IP, typ przeglądarki użytkownika lub gościa, data i czas wizyty. Nie zawierają one żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Są używane w celach technicznych i statystycznych.

Jak dodać imprezę na muno.pl?

Jeśli jesteś organizatorem imprezy, lub jej promotorem, informację o imprezie wyślij na adres info [a t] muno.pl


Jak założyć profil artysty?

Wejdź do działu ARTYŚCI. Kliknij „Dodaj profil Artysty” Postępuj zgodnie z instrukcją.

Po pozytywnej weryfikacji przesłanego profilu, Twoja sylwetka zawiśnie w katalogu Nowe Twarze. Tam będzie widoczna dla wszystkich użytkowników muno.pl. Od tego momentu bierzesz również udział w rankingu – polecaj swój profil znajomym i zachęcaj by dodawali Cię do ulubionych. Dzięki temu, Twoja pozycja w rankingu idzie w górę – raz w roku spośród 20 najpopularniejszych wyników organizujemy plebiscyt na najlepszego artystę z Nowych Twarzy – do wygrania będą atrakcyjne nagrody oraz prezentacja swoich możliwości podczas wyjątkowej imprezy!

Jak sprzedawać bilety za pośrednictwem muno.pl i facebook?

Jeśli organizujesz imprezy i promujesz je na muno.pl i na facebooku, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjna ofertę. Sprzedawaj bilety na największym społecznościowym portalu, wykorzystując do tego dystrybucje dostępną na muno.pl. To proste rozwiązanie ułatwi uczestnikom Twoich imprez dostęp do wejściówek. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły: m.szarafinski [a t] biletomat.pl

BILETY:

DLA KUPUJĄCYCH:

Co to jest bilet elektroniczny?

Bilet elektroniczny to potwierdzenie dokonania wpłaty za wejściówkę dostępną w naszym serwisie, który otrzymuje zamawiający w postaci pliku .pdf. Wydrukowany bilet elektroniczny, stanowi dowód zapłaty ceny wstępu. Okazuje się go przed wejściem do klubu.

Jak kupować bilety za pośrednictwem muno.pl i facebook?

Na muno.pl wejdź w zakładkę BILETY - tam widnieje pełna lista eventów na które sprzedajemy wejściówki. Ważniejsze eventy promujemy na stronie głównej w Boxie Bilety. Na facebooku, na fanpage'ach klubów i organizatorów szukaj zakładki BILETY. Po wejściu, jeśli widnieje tam logo muno.pl masz pewność, że zamawiasz bilety przez MUNO.pl

Za 5 minut wychodzę na imprezę a jeszcze nie otrzymałem biletu elektronicznego? Co robić?

Jeśli przelałeś pieniądze na nasze konto, wydrukuj potwierdzenie przelewu, który również satnowi dowód zapłaty za bilet.

Zapomniałem wydrukować biletu elektronicznego, czy wejdę na imprezę?

Radzimy zawsze zabierać ze sobą bilet elektroniczny - dzięki temu unikniecie wyjaśniania na wejściu. Na wszystkich imprezach obowiązują bilety z kodami kreskowymi, posiadanie wydrukowanego biletu jest niezbędne. Pamiętaj o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości zgodnego z zamówionym biletem

Jaka jest procedura przy wejściu do klubu?

Przy wejściu do klubu okazujesz wydrukowany bilet elektroniczny zakupiony w bileterii muno.pl. Stanowi on dowód wpłaty za bilet lub bilety(jeśli zamówione zostało kilka sztuk)


DLA SPRZEDAJĄCYCH:

Chcę sprzedawać bilety na mój event, jak to zrobić?

Jeśli organizujesz imprezy i promujesz je na muno.pl i na facebooku, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjna ofertę. Sprzedawaj bilety na największym społecznościowym portalu, wykorzystując do tego dystrybucje dostępną na muno.pl. To proste rozwiązanie ułatwi uczestnikom Twoich imprez dostęp do wejściówek. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły: bilety [a t] muno.pl


Aby poznać atrakcyjną ofertę sprzedaży biletów za pośrednictwem muno.pl napisz do nas: m.szarafinski [a t] biletomat.pl


Co daje mi sprzedawanie biletów na muno.pl?

Oprócz obsługi całego procesu dystrybucji oferujemy również pakiety promocyjne dla Twoich imprez. Sprzedając bilety na muno.pl promujesz swoją imprezę wśród docelowego targetu. Zyskujesz nie tylko ułatwienie sprzedaży ale także promocję swojego eventu.

Co to jest bilet elektroniczny?

Bilet elektroniczny to potwierdzenie dokonania wpłaty za wejściówkę dostępną w naszym serwisie, który otrzymuje zamawiający w postaci pliku .pdf. Wydrukowany bilet elektroniczny, stanowi dowód zapłaty ceny wstępu. Okazuje się go przed wejściem do klubu. Bilet elektroniczny nie jest automatycznie biletem wstępu jeśli organizator w regulaminie uczyni takie zastrzeżenie(np. Ze względu na selekcję gości). W przypadku odmowy wejścia na teren imprezy, zamawiający otrzymuje zwrot kosztów biletu i zostaje to uwzględnione w rozliczeniu pomiędzy organizatorem a dystrybutorem.

Jak wygląda rozliczenie za bilety?

Rozliczenie za bilety odbywa się po evencie do 3 dni roboczych.

Jaka jest prowizja?

Prowizję od sprzedanego biletu ustalamy odpowiednio do konkretnego eventu. Jeśli chcesz poznać szczegóły wyślij nam informacje, wraz z informacją o swojej imprezie

Jak sprzedawać bilety za pośrednictwem muno.pl i facebook?

Jeśli organizujesz imprezy i promujesz je na muno.pl i na facebooku, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjna ofertę. Sprzedawaj bilety na największym społecznościowym portalu, wykorzystując do tego dystrybucje dostępną na muno.pl. To proste rozwiązanie ułatwi uczestnikom Twoich imprez dostęp do wejściówek. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły!

Skąd wiem ile biletów zostało sprzedanych?

Do dyspozycji organizatora jest całodobowy raport przedsprzedaży zawierający informacje o biletach zamówionych i sprzedanych. Raport ten zamknięty zostaje w dniu eventu 2 godziny przed rozpoczęciem eventu.

Jaka jest procedura przy wejściu do klubu?

Mamy dwie możliwości:

1. Wydrukowany raport umieszczamy przy wejściu na teren imprezy. Dzięki temu można łatwo zweryfikować osoby, które zamówiły bilet za pośrednictwem muno.pl

2. Udostępniamy również oprogramowanie do weryfikacji biletów przy wejściu na teren imprezy. Dzięki temu, aby odznaczać bilety wystarczt podłączyć do komputera standardowy czytnik kodów kreskowych.


Czy wystawiacie faktury VAT?

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.