Konferencja Muzyczna Audioriver zmienia formułę

wydarzenie
09 Marz 2018 11:20

daniel Autor: daniel

 
Konferencja Muzyczna Audioriver zmienia formułę

Coroczna konferencja muzyczna Audioriver staje się laboratorium i przestrzenią do wymiany myśli i doświadczeń. Dzień pełen inspirujących spotkań, rozmów i warsztatów, zakończy after party.

Do tej pory Konferencja Muzyczna Audioriver skupiała się na planowaniu i układaniu strategii. W tym roku punkt ciężkości zostanie przeniesiony na moc tworzenia i otwierania się na nieznane. Celem Audioriver Lab jest stworzenie miejsca służącego inspiracji różnymi dziedzinami sztuki, dzielenia się dobrymi praktykami i wymianie doświadczeń.

Program będzie składał się z trzech równoległych bloków. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki Labu będą mogli zbudować własny plan dnia.

Blok pierwszy: 100 pytań o

Praktyczne rozmowy o tym jak tworzyć własne, unikalne wydarzenia i w jaki sposób interesująco opowiadać o tym co się robi. Czy istnieją dobre sposoby na skuteczny networking i budowanie sieci wsparcia?

Blok drugi: Tak też można

Inspirujące przykłady nietypowych połączeń muzyki elektronicznej z innymi działaniami artystycznymi, nowe kierunki w podejściu do dźwięku, przykłady działań w nieoczywistych miejscach.

Blok trzeci: Ćwiczenia

Tak jak techno słucha się ciałem, tak i pewne kwestie trzeba sobie przećwiczyć, zdobyć nowe umiejętności muzyczne lub spojrzeć w głąb siebie, żeby móc zrealizować swoje pomysły.

Szczegóły programu, informacje nt. biletów i after party w klubie Smolna zostaną ogłoszone wkrótce.

Audioriver Lab
7.04.2018 godz. 9:00
Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Pasteura 5, Warszawa