Audioriver: gdzie na after i before?

news
11 Lip 2018 11:48

Redakcja Autor: Redakcja

 
Audioriver: gdzie na after i before?

Audioriver to prawdziwe święto muzyki - przez kilka dni całe miasto zamieni się festiwal, któremu nie brakuje atrakcji "dookoła" oficjalnego programu. Sprawdź nasze propozycje!

AUDIOPOLE


Audiopole zaprasza na swoją dziesiątą edycje! Atrakcje "BEFORE, AFTER AND IN BETWEEN" zapewni ponad 100 artystów z Polski i zagranicy, na jak zapowiadają organizatorzy "najwyższej klasy nagłośnieniu". Audiopole będzie działać od czwartku do poniedziałku.

AUDIOBAR
fot. Remanent after hours

Z płockiej plaży przenosimy się na ulice. Kolejna propozycja to Auduiobar, znajdujący się na ulicy Grodzkiej, tuż przy Rynku. W tym roku zagrają tam m.in. Terstin, Karawana czy Interselection.

BASSRIVER
fot. Maszakrator

Kilka numerów dalej na Grodzkiej rozkłada się ekipa Bassriver. Uliczna scena drum and bass jest swoistą kontrą dla deepowego Audiobaru. Podczas tegorocznej, czwartej edycji usłyszycie takich artystów jak m.in. Snake, Detoxic czy Mad Cannabeatz.

ON BOAT


Z lądu na wodę. Rejsy On Boat to prawdziwy klasyk wśród pobocznych atrakcji Audioriver. Niezwykle przyjemna atmosfera, połączenie słońca, wody i ciekawej muzyki to idealna opcja na  chwilę wytchnienia między długimi festiwalowymi nocami.