Audioriver: 5 live actów, których nie możesz przegapić

news
24 Lip 2018 14:24

Redakcja Autor: Redakcja

 
Audioriver: 5 live actów, których nie możesz przegapić

Tegoroczna edycja Audioriver rozpoczyna się już w piątek. Sprawdź TOP 5 live actów, których nie możesz ominąć...

Richie Hawtin CLOSE


Do Płocka przyjedzie Richie Hawtin z nowym, audiowizualnym show CLOSE - SPONTANEITY & SYNCHRONICITY, w którym artysta bada związek między ludzką kreatywnością a innowacyjnymi technologiami, umożliwiającymi swobodę improwizacji. Dzięki umieszczonym na scenie kamerom widownia będzie mogła w czasie rzeczywistym oglądać interakcję między człowiekiem a maszyną, śledząc intuicyjne gesty Hawtina. Polska premiera, trzeba to zobaczyć!


Damian Lazarus & Ancient Moons


"Muzyka, która świetnie sprawdzi się na pustini, w dżungli i o wschodzie słońca" - czyli Damian Lazarus z zespołem, do którego należy m.in. James Ford (Simian Mobile Disco, Arctic Monkeys). Kosmiczna soulowo-funkowo-elektroniczna ekipa Lazarusa jest świeżo po wydaniu najnowszego krążka "Heart Of Sky". Album ukazał się zaledwie cztery dni temu, spodziewajcie się zatem sporo nowego materiału w Płocku!


The Glitch Mob


Czyli efektowne na scenie Trio z Los Angeles. Artyści rozsławili się m.in. dzięki remiksowi "Sven Nation Army" The White Stripes, który ma już ponad 60 milionów wyświetleń na YouTube czy świetnym albumom. Ostatni z nich "See Without Eyes" ukazał się w maju tego roku. Kolejny live/koncert pełny nowej muzyki na Audioriver.


Bonobo live


Jedyna okazja, aby zobaczyć Bonobo na żywo w tym roku w Polsce. Artysta jest mistrzem w łączeniu klasycznej elektroniki z ciepłymi brzmieniami jazzu, soulu, popu czy downtempo. Szczególnie imponująco repertuar Anglika prezentuje się podczas koncertów - na scenie pojawiają się muzycy z instrumentami, a całość jest wzbogacona o efektowne wizualizacje.


Michał Wolski, Kuba Sojka, Piotr Bjenar...


Na festiwalu w Płocku nie mogło zabraknąć silnej reprezentacji z naszego kraju. Swoje live acty zaprezentują najlepsi nad Wisłą - AGIM, Michał Wolski, Vacos Malcolm, Seltron, T A K A, Piotr Bejnar, An On Bast, Kuba Sojka czy Błażej Malinowski. Rekomendujemy wszystkich!